Cs-oN - wlacz sie do gry. :: Zobacz temat - Skiny CS:GO

Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat

Skiny CS:GO

Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
SkÄ…d: Knyszyn

Skiny CS:GO
26-03-2016, 00:06


Witajcie
Pomyslalem zeby przerobic jeszcze te skiny co sa na serwerze moze tez uda sie dodac skrzynki i klucze.
I teraz tak, ja w csgo nie gram wiec pisze jak wy to widzicie za co dostaje sie skrzynki skiny itp
Dokladnie to mi chodzi o to zeby zrobic tak zeby aktualny system skinow ktory jest na serwerze pozostal tylko dodac pare opcji wlasnie moze kupno tez skinow od innych. Jak wedlug was mozna bylo by to zrobic ?
Przerabiac bede w pozniejszym terminie i jak bede mial czas wiec skladajcie propozycje najlepiej z opisem dzialania, planuje wprowadzic skrzynki, klucze, wypadanie skinow za zabicie, wymiana skina za punkty, plus jakies wasze propozycje. tak wiec jesli macie pomysl piszcie najlepiej z opisem dzialania ;)
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 
Receiver.







"Trening jest niczym. Liczy się wola! Wola działania." "Nie to, kim jesteś pod spodem, tylko to, co robisz Cię określa."


Pomógł: 9

Grupa: Globalny Moderator
Wiek: 27
Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 181


26-03-2016, 13:16


Skiny czy skrzynki to dostaje sie za wygrany turniej misje, uproszczony, i dm to jest podobno juz w grze zapisane kto co i kiedy dostanie ale np mozna by bylo ze pod koniec na zakonczenie mapy moze jakies plugin z lotto i losuje ktory grac co doatanie :)
Link do postu


_________________

 
 
 
NeeD







Jebie mnie czym jezdzic, czy palisz z wiadra czy z


Pomógł: 1

Grupa: Administrator
Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 44


27-03-2016, 20:35


ja to bym widzial tak: na koniec mapy jest pokazane top3 graczy i sa 2 opcje 1 osoba dostaje klucz, 2 skrzynke i 3 nic. 2 opcja ze te top3 osoby mapy by mialy szanse np 1/4 na klucz i 1/2 na skrzynke ;)
Link do postu


 
 
 
Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
SkÄ…d: Knyszyn


27-03-2016, 23:00


w skrzynkach co sie znajduje ?
kazdy klucz otwiera skrzynke ?
skad brac klucze ?
najwiecej problemow chyba bedzie z wymiana, jak zorganizowac wymiane miedzy graczami np. skinami zeby nie bylo spamuu tak jak np. na cod z wymiana perkami ?

jesli macie jakis pomysl piszcie zbieram rozne pomysly jak to zrobic najlepiej jakby kazdy kto chce cos dodac by napisal system dzialania tych skinow/skrzynek/kluczy skad je brac, jak je otwierac, jak sie wymieniac, bo na razie nie wiem jak to mialo by wygladac ;)
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 
NeeD







Jebie mnie czym jezdzic, czy palisz z wiadra czy z


Pomógł: 1

Grupa: Administrator
Rejestracja: 22 Mar 2015
Posty: 44


28-03-2016, 10:10


[1.1] sk?d bra? skrzynk?? top3 graczy dostanie skrzynk? (3msc. brekout 2msc. Phoenix 3msc. Shadow)
[1.2] sk?d bra? klucze? top3graczy mapy maja szanse dosta? klucz ka?dy ma 1/3 na losowy klucz do wymienionych wy?ej skrzynek.
[1.3] jak ma wygl?da? wymiana? po wpisaniu komendy /zaprosdowymiany otwiera nam si? menu z graczami którzy maja jakie? skiny wybieramy numerek pod którym gracz si? znajduje, wybrany gracz musi zaakceptowa? wymian? potem obu graczom otwiera si? kolejne menu ze skinami które posiadaj? wybieraj? max 5 skinów, Potem wyskakuje kolejne manu z tymi skinami które dany gracz zaproponowa? (oto chodzi ?eby nawzajem widzieli co ten 2 gracz dal). Gdy gracze potem zaakceptuj? to nast?puje wymiana.
[1.4] jak otworzy? skrzynk?? /open otwiera nam si? menu skrzynek które posiadamy po wybraniu skrzynki automatycznie dana skrzynka si? otworzy jak kto? nie b?dzie mia? klucza to nie b?dzie móg? wybra? skrzynki
[1.5] co w skrzynkach si? znajduje? skiny co naprawd? w tych skrzynkach s?.(tylko wtedy by pasowa?a wywali? te skiny co s? teraz i ten system zbywania tych skinów



ps. gdyby to doda? na serwer to to co napisa?em mo?na by da? pod jaka? komenda jako instrukcja
Link do postu


 
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

9 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p