Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» Następny temat

Regulamin DD2

Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
Skąd: Knyszyn

Regulamin DD2
17-12-2015, 17:08


Taryfikator kar na serwerze DD2:

[ BAN CZASOWY ] - czas bana ustalany jest w zaleznosci od admina, jednak nie powinien on byc za dlugi.

1. Zakaz wchodzenia na tekstury http://cs-on.pev.pl/viewtopic.php?p=3627#3627 [ KICK - BAN CZASOWY ]
2. Zakaz podszywania sie pod innego gracza [ KICK - BAN CZASOWY ]
3. Zakaz plantowania bomby na bs B jesli w druzynie CT jest mniej niz 5 graczy [ KICK - BAN CZASOWY ]
4. Zakaz nadmiernego zmieniania druzyny w celu zachowania lepszych statystyk [ KICK - BAN CZASOWY ]
5. Zakaz blokowania, przeszkadzania (celowego) koledze z druzyny [ KICK - BAN BAN CZASOWY ]
6. Zakaz kampienia gdy wszyscy gracze z twojej druzyny nie zyja [ KICK - BAN BAN CZASOWY ]
7. Zakaz wyrzucania paki w miejsca nie dostepne dla gracza, jesli uniemozliwi to wykonanie celow mapy [ KICK - BAN BAN CZASOWY ]
8. Zakaz spamu na u@ [ KICK - BAN BAN CZASOWY ]
9. Zakaz uzywania ustawien / komend ulatwiajacych sobie gre [ KICK - BAN PERM ]
10. Zakaz wymuszania decyzji na adminach, jesli zglosiles zajscie i admin je przyjal do wiadomosci, nie spamuj po raz kolejny [ KICK - BAN BAN CZASOWY ]


Taryfikator kar na serwerach sieci Cs-oN:

http://cs-on.pev.pl/viewtopic.php?t=15

Regulamin bedzie udoskonalany, wiec moga nastapic w nim zmiany, swoje propozycje odnosnie zakazow mozna zglaszac w odpowiednim temacie
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
Użytkownik forum uznal ten post za pomocny
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

21 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p