Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» Następny temat

CS:GO MOD Nowa Wersja ;)

Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
Skąd: Knyszyn

CS:GO MOD Nowa Wersja ;)
01-05-2016, 23:07




Jak to dziala ? a no bardzo prosto ;)
Najwazniejsze to zdobywac punkty, a zdobywamy je zabijajac przeciwnikow. Za zabicie wroga dostajemy 1 punkt, za hs dostajemy dodatkowy punkt gdy wydropi nam skin ktory juz mamy otrzymujemy od 10 do 50 punktow w zaleznosci od skina, punkty mozemy tez zdobyc za sprzedanie skina. Gdy zabijamy przeciwnika mozemy dostac skina, oczywiscie nie za kazde zabicie dostajemy go ;) Teraz opisze poszczegolne opcje w menu ktore wyswietla sie po wpisaniu /menu, patrz obrazek wyzej:



1. Ustaw Skina

W tym menu ustawiamy skina ktorego chcemy miec do danej broni, oczywiscie musimy najpierw tego skina zdobyc ;)

2. Daj Item

- Daj Skina
W tym menu mozemy oddac lub wymienic sie skinami z wybranym graczem, opcja ta zostala stworzona po to aby inni gracze nie mogli podkupic lub zabrac skina gdy chcemy przekazac go np. koledze.

- Daj Klucz
W tym menu mozemy oddac klucz wybranemu graczowi.

- Daj Skrzynke
W tym menu mozemy oddac skrzynke wybranemu graczowi.

- Daj Kontrakt
W tym menu mozemy oddac kontrakt wybranemu graczowi.

3. Wystaw Skina

W tym menu mozemy wystawic czyli sprzedac skina za wybrana przez nas kwote, gdy wystawimy skina czekamy az ktos go kupi wtedy samo otrzymujemy za niego wyznaczona przez nas kwote. Gdy opuszczamy serwer skin automatycznie znika z tego menu, ale nie martwcie sie wam on nie zginie ;)

4. Kup Skina

W tym menu mozemy kupic lub odkupic skina, wiadomo zeby kupic skina ktos musi go pierwszo wystawic za wybrana kwote, samo wtedy mozemy kupic skina. Gdy wystawilismy sami skina w tym menu takze mozemy go odkupic, nie martwcie sie nie stracicie ani skina, ani punktow ;) W nazwie tego menu wyswietlona jest aktualna liczba punktow.

5. Kup Klucz

W tym menu mozemy kupic klucz pewnie wiekszosc zastanawia sie po co nam ten klucz ? ;) a no po to zeby otworzyc skrzynke. Zeby kupic taki klucz musimy miec 50 punktow. W nazwie tego menu wyswietlona jest aktualna liczba kluczy

6. Kup/Otworz Skrzynke

W tym menu mozemy kupic oraz otworzyc skrzynke, po co otwierac skrzynki ? a no po to ze w skrzynkach znajduja sie lepsze skiny. Zeby kupic taka skrzynke musimy miec 100 punktow. Skrzynki dropia tez na koniec mapy. Gdy mamy juz skrzynke potrzebny jest takze klucz zeby ja otworzyc ;) W nazwie tego menu wyswietlona jest aktualna liczba skrzynek

7. Zrob Kontrakt

W tym menu mozemy zrobic kontrakt, po co robic taki kontrakt ? a no po to ze za taki kontrakt dostajemy skina. Jak zrobic kontrakt, bardzo latwo ;) jesli dostaniemy skina takiego samego jak juz wczesniej wydropilismy dostajemy punkt do kontraktu, aby moc zrobic/zdobyc kontrakt musimy miec 10 punktow czyli 10 razy wydropic takiego samego skina. W nazwie tego menu wyswietlona jest aktualna liczba kontraktow

8. Kup Punkty

W tym menu mozemy kupic 5 punktow za kwote 16000$, opcja ta zostala stworzona na potrzeby serwera cod. Gracze tam nie kupuja broni wiec teraz srodki moga wydawac na punkty, ta opcja dostepna jest tez na serwerze dd2. Gdy opuszczamy serwer skin automatycznie znika z tego menu, ale nie martwcie sie wam on nie zginie ;)

Mam nadzieje ze juz wszystko jasne ;)

* Jest mozliwosc kupna skinow, cena za takiego skina to od 0,62 zl do 4.92 z? w zaleznosci od skina
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

4 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p