Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» Następny temat

Wall Bug by Kmf!p

Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
Skąd: Knyszyn

Wall Bug by Kmf!p
25-08-2017, 23:37





Witam, chcialbym wam zaprezentowac malo znany trik nazwany przezemnie Wall Bug ktory widzimy na obrazku ;)
Aby go wykonac trzeba postepowac wedlug wskazowek podanych nizej.
1. Krotka czerwona linia na 1 obrazku wyznacza kant sciany na ktory celuje celownikiem i ktory zaznaczylem do polowy zeby bylo widac w co sie wpatrywac, nalezy podejsc do samej sciany caly czas celujac w kant, pozniej trzeba obrocic sie w prawo tak aby dwie czerwone linie z 1 obrazka sie zgraly i utworzyly jedna linie czerwona - linie kantu ;)
2. Czarna linia ktora w zasadzie malo wnosi jest to poprostu koniec monitora po lewej stronie.
3. Czerwona linia jest to tak zwana linia kantu, jak widac na 2 obrazku posiadam pake w ekwipunku tam gdzie konczy sie ikonka bomby narysowana jest wlasnie ta czerwona linia, ta linia jest bardzo wazna poniewaz pokrywa sie z linia kantu tekstury i musi byc ona rownolegla do linii czarnej.
4. Zolta linia wyznaczajaca kat prosty i tu bardzo wazna role gra celownik ktory wyznacza ta linie. Jesli nadal nie udalo wam sie zrobic tego trika przesuwamy celownik w gore/dol zeby utworzyc kat prosty i zeby linia czarna i czerwona byla rownolegla do siebie ;)

No to zapraszam na serwer probowac tego trika bez linii moze byc trudno i piszcie czy sie wam udalo zrobic Wall Buga i zobaczyc przeciwnika ;)
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 
Receiver.







"Trening jest niczym. Liczy się wola! Wola działania." "Nie to, kim jesteś pod spodem, tylko to, co robisz Cię określa."


Pomógł: 9

Grupa: Globalny Moderator
Wiek: 27
Rejestracja: 27 Lis 2015
Posty: 181


26-08-2017, 20:57


noo ile razy widzialem :D
Link do postu


_________________

 
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

6 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p