Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» Następny temat

Pusta biała strona

Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
Skąd: Knyszyn

Pusta biała strona
09-01-2018, 10:55


Witam, ostatnio mialem taki problem ze po zalogowaniu do panelu admina wyswietlala sie kompletnie biala strona i probujac wszystkich sposobow, nie moglem tego naprawic ;)
Co ciekawe pusta biala strona pokazywala sie jedynie na przegladarce chrome na innych dzialala.
Nie pomagala zmiana stylu, na innym tez to samo, wiec raczej problem nie lezy w plikach stylu.
Po dlugich walkach jednak wpadlem na pomysl zeby podmieniac pliki na ftp ;) tak wiec zrobilem kopie plikow z ftp i wgrywalem pliki ktore mialem ze tak powiem zrobione w celu kopii zapasowej(moga byc standardowe pliki) katalog po katalogu(pojedynczo) i sprawdzalem czy sie naprawilo.
Co ciekawe naprawilo sie dopiero po wgraniu katalogu "language" no nic ale ktory to plik ? wiec wgralem z powrotem pliki na ktorych byla pusta biala strona i podmienialem juz po kolei pliki w folderze "language" w moim przypadku okazal sie to plik "lang_main" w ktorym byly jakies dziwne znaki zamiast polskich liter ;) No i naprawa tego pliku pomogla.
Ale pozniej patrze ze jest jeszcze jeden problem, a mianowicie forum wyswietla sie jakby linijke nizej spowodowane bylo to nie widzialnymi znakami ktore widac tylko w nie licznych edytorach w moim przypadku "ace" zainstalowanym na hostingu, byla to kropka na samym poczatku pliku(trzeba sprawdzac kazdy plik lang)

Poradnik dla osob ktore mecza sie z tym tak jak ja sie meczylem, a nie znalazlem rozwiazania w "necie" ;(
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

4 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p