Cs-oN - wlacz sie do gry. :: Zobacz temat - Ciekawostki w cs

Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat

Ciekawostki w cs

Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
SkÄ…d: Knyszyn

Ciekawostki w cs
02-03-2016, 15:32


Kilka ciekawostek z cs, oraz o co z tym chodzi :

de_train - Je?li wejdziesz pod wagon us?yszysz szczekaj?cego psa (nie jest to jednak pod ka?dym wagonem).

de_train - Kiedy wejdziesz na wagon us?yszysz samolot jak startuje (nie ma tego na ka?dym wagonie).

de_aztec - Gdy przejdziesz przez most us?yszysz grzmot (da si? go zobaczy? musicie tylko popatrzy? si? w odpowiednie miejsce).

de_aztec - Jak przejdziesz po schodkach (niedaleko mostu) us?yszysz grzmot.

Jump matrix - Musimy mie? glock i pake. Nast?pnie strzelamy 2 razy i w tym samym czasie prze?adowujemy potem skaczemy i w trakcie skoku wyci?gamy pake.

Ciche rozbrajanie - Kiedy podchodzimy do paki i zaczynamy j? rozbraja? jest taki charakterystyczny d?wi?k, je?eli chcemy ?eby go nie by?o musimy wcze?niej w?aczy? latarke.

Wchodzenie po pace - Czasami trudno nam rozbroi? pake poniewa? TT b?d? na nas kampi?. Mo?emy wykorzysta? wej?cie po pace ka?dy mo?e po niej wej?? oprócz tego kto j? pod?o?y?, je?eli chcemy rozbroi? pake najpierw trzeba wyeliminowa? gracza bo trudno b?dzie rozbroi? pake nie zabijaj?c napastnika. Je?li wejdziemy po pace np. na skrzyni? mo?emy zaskoczy? TT i go zabi?. Wtedy ?atwo nam b?dzie rozbroi? pake.

Slizgi - Dzieki poslizgowi mozemy dostac sie w miejsce w ktore, samodzielnie bysmy nie wskoczyli, aby wykonac slizg musimy znalesc sciane nachylona pod katem i na nia wskoczyc takie miejsca znajduja sie np. na de_aztec dzieki slizbowi mozemy wskoczyc na skrzynki, czy na mapie de_nuke gdzie mozna wejsc na skalki lub pokonac spory kawalek drogi za pomoca slizgu na dodatek nie bedzie nas slychac!
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

7 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p