Cs-oN - wlacz sie do gry. :: Zobacz temat - Jak sie tu znalazles ;)

Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat

Jak sie tu znalazles ;)


Jak sie tu znalazles ?
Cssetti
14%
 14%  [ 1 ]
Wiaderko
28%
 28%  [ 2 ]
Reklama na innym forum
0%
 0%  [ 0 ]
Z csa zakladka internet/ulubione
28%
 28%  [ 2 ]
Od kolegi (kolega skad)
0%
 0%  [ 0 ]
Inne (napisz w poscie)
28%
 28%  [ 2 ]
Głosowań: 7
Wszystkich Głosów: 7

Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
SkÄ…d: Knyszyn

Jak sie tu znalazles ;)
04-04-2015, 01:26


Cs-oN powstalo poniewaz wczesniejsza siec na ktorej bylem padla ;) Wiec postanowilem zrobic swoja, a ze bylem h@ serwera cod to mialem paczke cod z poprzedniej sieci, ktora sam zrobilem, oczywiscie ta paczka byla ulepszana juz od kilku lat ;) A siec zaczela sie to od gracza o nicku D!z3L ktory bodajze gral na moim cod na wczesniejszej sieci, choc siec i tak by powstala tyle ze troche pozniej ;) ale niestety musialem dla tego gracza zabrac range poniewaz zrobil drugi cod na swojej nowej sieci ktora jak sie okazalo padla po kilku tygodniach/dniach nie sledzilem tego za bardzo ;d nastepnym krokiem bylo powstanie serwera dd2 a stalo sie to tak ;) doszedl do mnie do sieci Luzak i Juras ogolnie wszystko bylo by ok gdyby nie fakt ze Luzak gral na takich jakby wspomagaczach ;) skrypty i inne tego typu badziewie oczywiscie paczke tez im zrobilem ffa to bylo wtedy chyba ;d zaczelo juz grac wiecej osob na serwerze i wtedy oni pokazali swoja prawdziwa twarz ;) (wyzywanie nie wprost, ze niby siec nie istnieje bez ich serwerow i takie tam) myslac ze nic im nie moge zrobic mysleli ze bede tolerowal ich zachowanie ale nie ze mna te numery ;d postawilem wszystko na jedna karte ;) wywalilem ich obu i postanowilem zrobic swoj serwer dd2 i tu wlasnie na trafilem na Sharraakana ;) ktory gral na ich serwerze w sumie to jeszcze na naszym ;p ale oni odeszli, a sharraakan zostal tu! oczywiscie byly tez inne sewrery na sieci ale nie bede o nich wspominal bo nie maja za bardzo zwiazku z sewrerami ktore mamy obecnie ;) chyba styknie wyjasniania. on.
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 
Sharraakan




CS 1.6



O co tu chodzi haha;D


Pomógł: 2

Grupa: Przyjaciel
Wiek: 29
Rejestracja: 24 Paź 2014
Posty: 65
SkÄ…d: ......


20-06-2015, 19:57


No wiec kupilem nowego lapka i postanowilem zagra? z bratem solówke ale ze zbytnich szas nie mial wyloczylismy lana on zaprosil kolege i chceilismy pograc 2 vs ja i tu problem gdzie bro poszukal servera z liczba graczy 0 okazalo sie ze siec niedawno powstala a h@ servera fffa zaproponowa? mi adma po paru dniach obczailem ze admin luzak gra na wspomagaczach poczym poinformowa?em o tym Kmfipa ;-) on pozby? sie ?obuzów a po tym wszyskim i paru rozmowach zdecydowalismy sie na wspó?prace ;-) ! :)
Link do postu


_________________
SHARRAAKAN
FOR
EVER
 
 
 
Rerek










Steam: STEAM_0:0:70985297
Grupa: Promotor
Wiek: 25
Rejestracja: 08 Maj 2015
Posty: 21
SkÄ…d: Kraków


21-06-2015, 11:01


Ja si? w sumie tu znalaz?em z serwery.wiaderko a dlaczego z stamt?d ? Juz t?umacze, wczesniej gra?em na zagranicznych serwerach najwi?cej na "Ruskich" noo ale na zagranicznych serwerach nie ma tak dobrej atmosfery jak na polskich wiec wszedlem na wiaderko i szukalem jakiego? only DD2 tylko, ?eby gra?o malo ludzi noo i natknolem si? na to forum. Na poczatku gra?em na serwerach pó?niej da?em w?a?cicielowi propozycje wspó?pracy noo i jak to go?ciu z MC'Donald zosta?em na dlozej :D
Link do postu


 
 
 
Wyjdz










Steam: STEAM_0:1:75048845
Grupa: Uzytkownik
Wiek: 98
Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 7
SkÄ…d: Konin/WLKP!


29-06-2015, 23:45


Wyszukalem serwer kazdy na kazdego, bylo na nim kilku graczy, wiec postanowilem zagrac,wraz z moim koleg?. :)
Link do postu


 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

15 użytkowników przeczytało ten temat
    Odpowiedz do tematu



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p