Cs-oN - wlacz sie do gry. :: Zobacz temat - Yo. ;3

Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat

Yo. ;3

Revil










Grupa: Uzytkownik
Wiek: 25
Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 13

Yo. ;3
07-10-2014, 18:04


Jako, i? nie przedstawi?em si?, wi?c teraz to zrobi?. :P

Siemano, Mam na imi? Mateusz, ucz?szczam do 3 klasy gimnazjum. Interesuj? si? sportem, a najbardziej pi?k? no?n? , informatyk? i grafik? komputerow?. Trenuje sport zwany "Pi?ka no?na", oraz gram w klubie. Jestem osob? ambitn?, mi??, ogarni?t?, kulturaln?, oraz pomocn?. Potrafi? wywi?za? si? z powo?anych mi zada? i staram si? wykona? je, jak najlepiej. Lubi? poznawa? nowe znajomo?ci, a ma?o wrogów. Nie potrafi? odmówi?, gdy kto? mnie o co? prosi, a tym bardziej p?ci ?e?skiej. Jestem tak?e kole?e?ski, mo?liwe, ?e kto? to zauwa?y?. Nienawidz? ludzi, którzy "'uj?". Wolny czas sp?dzam ze znajomymi, a tak?e treningi oraz gra na wspania?ym serwerze "PTR". Nie jem mi?sa, mo?e si? wydawa? dziwne, lecz nie toleruje go. Kocham psy, a najbardziej ras? "labrador", sam mam takiego psiaka. Posiadam wad? mowy z "R", ale staram si? wymawia? dok?adnie. Wykonuje prace graficzne pod nazw? 'Revil'. Jestem fanem 2Pac'a i czasów ?redniowiecznych. Zawsze, aby poprawi? sobie humor ogl?dam Dr House, b?d? inny serial. S?ucham muzyki typu: rap ameryka?ski, dubstep, reggae. Nie lubi? ludzi, którzy pal? papierosy nawet w m?odym wieku, skrócaj? sobie ?ycie.. Mam zamiar i?? do wojska, gdy uko?cz? odpowiedni wiek. Uwielbiam gotowa? kuchnie wegetaria?sk?. Mam swoje 15 lat. Staram si? zaimponowa? komu?, ?e naprawd? mi zale?y i pod??y? do czego?, a przy okazji uczy? si? na b??dach, które pope?nia ka?dy.

Wersja dla leniwych.

Jestem Mateusz. Chodz? do 3 klasy gim, interesuje si? sportem, grafik?, informatyk?. Lubi? w wolnym czasie pogra? ze znajomymi w gry pc. Mam 15 lat i pochodz? z Torunia - Województwo: Kujawsko-Pomorskie. Tyle z mojej strony, my?l?, ?e fajnie mi si? z wami sp?dzi czas i poznam nowych ludzi. :D
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

3 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p