Cs-oN - wlacz sie do gry. :: Zobacz temat - I am welcoming you warmly :)

Kmf!p
  • DD2

  • COD





Poprzedni temat «» NastÄ™pny temat

I am welcoming you warmly :)

anonyMouS.




P R A W I L N Y :D





Pomógł: 1

Grupa: Uzytkownik
Wiek: 24
Rejestracja: 10 Paź 2014
Posty: 11
SkÄ…d: Canada, Regina

I am welcoming you warmly :)
10-10-2014, 00:04
 


Dla lubi?cych czytanie moje d?ugie przywitanie i dok?adniejsze co wole, jaki jestem itp jest na samym dole.

Mam na imi? Kasjan,
Mam 15 lat,
Mieszkam w Kanadzie,
Interesuj? si? webmasterk?, robieniem intr do filmików, nakrecam moje drifty z GTA SA.




















































Witam was bardzo serdecznie!


Wiem, ?e jestem tu nowy i si? troch? tu teraz rozpisz?, ale chc? si? podzieli? z wami moim ?yciem, ?e tak to ujm?.




Jak si? tu znalaz?em?
-Bardzo dobre pytanie !.Po prostu szuka?em dobrego forum o tematyce cs`a, wi?c przyby?em do was i d?ugo tu zostan?.


Co? o moim Kraju?
-Teraz porusz? tu do?? wa?ny temat w tej sprawie. Otó? mieszkam w najpi?kniejszym kraju jakim jest Kanada. Mieszkam tu ju? prawie dwa miesi?ce i jest tu naprawd? pi?knie, a miasto w którym mieszkam jest ob??dne. Mieszkam sobie w niewielkim mie?cie jakim jest Regina (czyt. Red?ajna) jest one w wielko?ci Katowic i jest stolic? stanu : Saskatchewan. By?ym moim miastem s? Tychy.

Co? o mnie?
-Mam nadzieje, ?e teraz was nie zaskocz? ?. Mam na imi? Kasjan no niestety nie za ciekawe imi? dla mnie. Na drugie imi? mam Szymon ju? lepiej. Imi? Kasjan nada?a Mama, a drugie imi? nada? Tata. Mam 14 lat, a za kilka dni b?d? mia? "HOT 15". Jeszcze swojego komputera nie mam, bo na razie jest mi nie potrzebny, a teraz jestem na laptopie taty. Mam PS4 i jest to moja ulubiona jak na razie konsola, bo XBOXONE jest dla mnie pora?k? jak dla innych te?. Kiedy? trenowa?em pi?k? przez 6 lat, ale po rodzinie odziedziczy?em migreny i prawie codziennie mam ból g?owy, a jak gra?em w pi?k? to zawsze by? upa? i ledwo gra?em, a jak wraca?em do domu o 16 po treningu to zjad?em co? i poszed?em spa?, bo dla mnie sen to jedyny sposób na migreny. Potem, gdy wiedzia?em, ?e nie mam to sensu to przenios?em si? na taki sport gdzie nie bola?aby mnie g?owa, wi?c zacz??em trenowa? dla wi?kszo?ci brutalny sport czyli Hokej, a jak wiadomo jest na lodowisku ch?odno i nie mia?em bólów g?owy i tak trenowa?em od 4 klasy do 1 gimnazjum, a teraz przenios? si? na football ameryka?ski chyba lub jakie? MMA.Moim hobby jest jazda na rolkach,bmx,desce no taki skate ze mnie, ale to nie wszystko lubi? te? pogra? na konsoli w BFa czy CODa itp. Lubi? zmiksowa? kilka fajnych piosenek, a tak przy okazji to moim ulubionym rodzajem muzyki s? :

-HardStyle.
-Techno.
-Electro.


Jak wygl?dam?
Mam krótkie w?osy koloru ciemnyblond. Mam 169-170 cm wzrostu chyba ju?, bo si? dawno nie mierzy?em. Jestem ?redniej wagi. Nie za gruby i nie za chudy taki w sam raz.
Albo co ja look avek U?miech

Czy mam do?wiadczenie w FTP?
-Mam do?? sporawe do?wiadczenie jak na swój wiek w tej dziedzinie. By?em nie raz adminem na ró?nych modach, wi?c w amx poruszam si? bardzo szybko i sprawnie. Opiekunem serwera by?em chyba tylko 2 razy, ale te? te sprawy ogarniam. W FTP potrafi? wgra? : Pluginy,Mapy,RS`y i inne rzeczy. Potrafi? doda? uprawnienia na serwer. Ucz? si? pisa? pluginy i je edytowa?, ale s?abo co? mi z tym idzie, ale jak to mówi? Trening czyni mistrza.

Mia?em kiedy? fajny plugin na serwie, który sam wymy?li?em, ale nie napisa?em.

Co bym chcia? tu osi?gn???
-Od samego zobaczenia tego forum moim celem jest uzyskanie J@, bo ju? nie raz by?em, oraz chc? wasz? sie? rozkr?ci?, bo znam si? na tym.

Ró?nica czasowa mi?dzy nami?
-Mi?dzy nami jest osiem godzin ró?nicy wy macie do przodu, a ja do ty?u.


Witam was bardzo serdecznie i my?l?, ?e b?dziemy si? dobrze razem bawi?.

Szczególne Pozdrowienia dla tych co przeczytali
Link do postu

Gdy otrzymasz pomoc, kliknij "Pomogl"
 
 
 
Revil










Grupa: Uzytkownik
Wiek: 25
Rejestracja: 06 Paź 2014
Posty: 13


10-10-2014, 06:57


?adnie rozpisane. :) Siemanko.
Link do postu


 
 
Kmf!p




nono



Nadal gram.


Pomógł: 44

Steam: 0:0
Grupa: Wlasciciel
Wiek: 35
Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1101
SkÄ…d: Knyszyn


10-10-2014, 10:53


a zes sie rozpisal smiech
gdzie tyle czytac ;)
Link do postu


_________________
"Od dziecka chciałem więcej, być więcej niż kimś,
mieć więcej niż zawsze, więcej niż dziś,
do teraz tego nie mam, więc walczę jak nikt,
wiem, że to nadejdzie, ty daj mi z tym żyć..." - Dedis
 
 
 
JuraS




ToTylkoJa:)






Grupa: Uzytkownik
Rejestracja: 18 Paź 2014
Posty: 11
SkÄ…d: Lubuskie.

Ostrzeżeń:
 10/5/10

22-10-2014, 12:10


Przeczyta?em wszystko wi?c Witaj zagraniczny przybyszu z Tych i zapraszamy na nasze serwery ! :)
Link do postu


 
 
DeP










Grupa: Uzytkownik
Wiek: 26
Rejestracja: 04 Gru 2014
Posty: 17
SkÄ…d: Cs-oN oczywi?cie


05-12-2014, 10:12


No siema, siema.
Link do postu


_________________
"Grajek"

Masz pytanie? Pisz na GG: 51847201
Lub PW.

Nie umiesz przej?? jakiej? gry? Zapraszam do dzia?u "gry" a na pewno dowiesz si? jak to zrobi?.
 
 
 

1 użytkownikow obecnie przeglada ten temat:
1 Gości i 0 Anonimowych

11 użytkowników przeczytało ten temat
    Ten temat jest zablokowany bez możliwoÅ›ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl edytowany przez Kmf!p